Procedury

Koupele Koupele

V našem lázeňském hotelu si můžete dopřát celou škálu léčivých koupelí. Od perličkových a uhličitých, přes hydroxeur, až po suché uhličité a přísadové koupele.

Více
Masáže Masáže

V nabídce našich léčebních procedur nechybí ani masáže. Specializujeme se na 6 typů masáží - klasickou, relexní, mechanickou podvodní, aromasáž, masáž plosky a nohy a masáž lávovými kameny.

Více
Oxygenoterapie Oxygenoterapie

Oxygenoterapie neboli kyslíková terapie je přijímání kyslíku dvojcestnou nosní sondou ve 30% objemu vzduchu oproti přirozenému 16% obsahu ve vzduchu.

Více
Inhalace Inhalace

Inhalace je léčba ultrazvukovým aerosolem zasahující až do průdušinek, který podstatně zlepšuje stav horních cest dýchacích a průdušek.

Více
Curapuls Curapuls

Curapuls je procedura, při níž krátkovlnná diatermie, která slouží k hlubokému prohřátí příslušných orgánů, odplavení exudátu zánětlivých výpotků.

Více
Rázová vlna Rázová vlna

Akustická vlna přenášející vysokou energii do bolestivých míst a do vazivové a myoskeletární tkáně se subakutními, subchronickými a chronickými stavy.

Více
Peloidní obklad Peloidní obklad

Peloidní obklad je léčba pomocí sáčku s prohřátou rašelinou, kdy se sáček přiloží na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu.

Více
Lymfodrenáž Lymfodrenáž

Lymfodrenáž přístrojová je léčebná metoda, která podporuje odtok lymfy ze tkání. Používá se terapeuticky a u primárních a sekundárních lymfedémů nebo preventivně u pooperačních nebo poúrazových stavů.

Více
Lampa Bionik Lampa Bionik

Polarizované světlo proniká do hloubky živé tkáně, kde má přímý vliv na zeslabené buňky těla a krevního oběhu.

Více
Magnetoterapie Magnetoterapie

Snižuje bolesti, zlepšuje látkovou výměnu a prokrvení, uvolňuje svalové napětí, odstraňuje degenerativní změny se svalech a kostech.

Více
Parafínový obklad Parafínový obklad

Rozpuštěný parafín se nanese v několika vrstvách na ruce. Prohřívání zlepšuje pohyblivost drobných kloubů a prokrvení tkání.

Více
HOTEL SPA SMETANA - VYŠEHRAD v Karlových Varech hodnocení