Stravování

Vychutnejte si kvalitní vyváženou gastronomii spolu s romantickým posezením v hotelové restauraci a kavárně.

Restaurace

  • 7:00 - 10:00 snídaně
  • 11:30 - 14:00 oběd
  • 17:30 - 20:30 večeře

Snídaně je podávána bufetovým způsobem a nabídka je bohatá – od několika druhů světlého i tmavého pečiva a cereálií přes široké spektrum mléčných výrobků a uzenin až po čerstvou zeleninu a ovoce. V teplém bufetu najdete vejce, párečky, teplou zeleninu, a podle denní nabídky lívance, palačinky a různé snídaňové kaše. Sortiment je každé ráno trochu jiný, tím dosahujeme maximální čerstvosti a kvality při zpracování surovin. Samozřejmostí jsou pak hygienicky balené pochutiny od másla přes džemy, med a nutellu až po paštiku a tavené sýry.

Je jen na Vás, zda zvolíte polopenzi nebo plnou penzi. Jak na oběd, tak na večeři si vybíráte z 5 různých jídel a vždy je alespoň jedno vegetariánské. Přímo ve výběru naleznete informaci o obsažených alergenech a také o dietním zařazení pokrmu. V rámci oběda jsou vždy na bufetové nabídce 2 polévky, 8 různých salátů a dezerty. Večeře začínají malým předkrmem, následuje Vámi vybrané hlavní jídlo a opět si z bufetu můžete vybrat 8 různých salátů a něco sladkého. Voda, džusy a čaj jsou zahrnuty v ceně penze.

Pokud máte speciální dietu, například bezlepkovou, řešíme s Vámi výběr stravy individuálně. Uvítáme, pokud nás o zvláštních požadavcích informujete předem. V případě, že je klient diabetik, je žádoucí zakoupit plnou penzi, aby bylo možné sestavit odpovídající stravu na míru.

Přijeli jste na krátký pobyt a chcete poznávat restaurace a hospůdky po celém městě? V případě, že Vám třeba počasí záměry překazí, nebo byste si v hotelu dali jen něco lehkého, pro Vás máme menu á la carte. Je umístěno ke stažení zde a jídlo z něj je možné objednat od 11:30 do 20:00.

Jídelní lístek si můžete stáhnout zde.

Lobby bar

Máte chuť na dobrou kávu a něco sladkého? Nebo by to chtělo něco ostřejšího k pití? Lobby bar Vám splní obojí. Je to také skvělé místo pro pořádání oslav nebo sešlostí, když plánujete účast do 28 osob. Otevřeno je denně od 10:00 do 22:00.

Novinky
18. 5. 2020 Všechno, co jste chtěli vědět o Karlových Varech
Všechno, co jste chtěli vědět o Karlových Varech

Všechno, co jste chtěli vědět o Karlových Varech a nevěděli, kde hledat, najdete zde.

HOTEL SPA SMETANA - VYŠEHRAD v Karlových Varech hodnocení